کد خبر : 9349       بازدید : 582 تاریخ : 1396/02/14   10:15


:

همه عوامل جهت میزبانی تیم پارس جنوبی جم بسیج خواهند شد
در دیدار بهروزیانفرد با تاج رئیس فدراسیون فوتبال

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر مدیر کل ورزش و جوانان استان جهت بررسی مسائل مربوط به میزبانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ برتر با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.  

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت : در یک فضای همدلی پس از چند سال دوری از لیگ برتر فوتبال ، انتظار جامعه ورزش استان به سر آمد و تیم پارس جنوبی جم با اقتدار کامل با دستیابی به این مهم ثابت نمود مردم فوتبالدوست این استان استحقاق داشتن نماینده ای در بالاترين سطح فوتبال کشور را دارند.

بهروزیان فرد گفت: فدراسیون فوتبال همیشه حامی ورزش فوتبال  استان بوشهر بوده که نمونه آن می توان به میزبانی تورنمنت بین المللی پرشین کاپ اشاره کرد و امیدواریم با همکاری فدارسیون مشکلات پیشروی تیم پارس جنوبی جم جهت حضور موثر و پررنگ در لیگ برتر فوتبال کشور حل و فصل شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر ادامه داد: تمام امکانات جهت میزبانی مسابقات لیگ برتر در شهرستان جم مهیا می باشد و چنانچه مشکلی مشاهده شود با هماهنگی و همکاری مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و فرماندار شهرستان جم برطرف خواهد شد.

مهدی تاج ضمن تبریک صعود تیم پارس جنوبی جم و تقدیر از همکاری و تعامل سازنده اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم این تیم صعود کرده به لیگ برتر همواره با حمایت مسئولین و مردم ورزش دوست استان بوشهر نماینده شایسته ای برای استان بوشهر باشد.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: مردم بوشهر به ورزش و مخصوصا فوتبال تعصب خاصی دارند و ما در چند روز آینده با هماهنگی اداره کل ورزش استان یک تیم جهت بررسی نواقصات ورزشگاه ، به شهرستان جم اعزام خواهیم نمود و گزارشی از نواقصات به اداره کل ورزش و جوانان جهت پیگیری رفع آن ارسال خواهد شد.نظـــرات شمـــا