کد خبر : 7256       بازدید : 611 تاریخ : 1396/01/19   10


:

مرکز بین المللی ورزش‌های آبی در بوشهر جانمایی می‌شود
استاندار بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت بالای دهکده گردشگری دریایی بوشهر برای اجرای انواع طرح‌های گردشگری و ورزشی، مرکز بین المللی ورزش‌های آبی در این دهکده جانمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛استاندار بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت بالای دهکده گردشگری دریایی بوشهر برای اجرای انواع طرح‌های گردشگری و ورزشی، مرکز بین المللی ورزش‌های آبی در این دهکده جانمایی می‌شود.

 مصطفی سالاری صبح امروز در بررسی اجرای طرح‌های ورزش آبی در دهکده دریایی بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر از ظرفیت بالایی برای اجرای طرح‌های گردشگری و ورزش‌های دریایی دارد اظهار داشت: دهکده‌های مختلفی برای اجرای طرح‌های گردشگری در استان بوشهر طراحی شده که امسال این طرح‌ها عملیاتی و اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه دهکده گردشگری دریایی بوشهر  راه‌اندازی شده است خاطر نشان کرد: این دهکده با داشتن زیرساخت‌های لازم فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم کرده که اکنون سرمایه‌گذاران با حضور در این دهکده فعالیت‌های  خود را آغاز کرده‌اند.

استاندار بوشهر با اشاره به جانمایی مرکز بین المللی ورزش‌های آبی در دهکده گردشگری دریایی بوشهر تاکید کرد: برای اجرای انواع طرح‌های گردشگری و ورزشی در دهکده گردشگری دریایی بوشهر، مرکز بین المللی ورزش‌های آبی در این دهکده جانمایی می‌شود.

سالاری با بیان اینکه در مرکز ورزش‌های آبی بوشهر انواع مسابقات بین‌المللی و ملی اجرا می‌شود گفت: بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه بین وزیر ورزش و جوانان، رئیس سازمان میراث فرهنگی و استانداری بوشهر مرکز بین المللی ورزش‌های آبی در این دهکده جانمایی  و برای توسعه توریسم ورزشی اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی، با بیان  اینکه هیئت‌های ورزشی مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند تصریح کرد: برای  اجرای طرح یاد شده مبالغی اختصاص یافته و پرداخت می‌شود و در این راستا برنامه‌ریزی برای درآمدزایی هیئت‌های ورزشی انجام شده است.

http://www.buz-sport.ir/

http://boushehr.msy.gov.irنظـــرات شمـــا