کد خبر : 2148       بازدید : 1089 تاریخ : 1395/07/18   14:00


:

نشست هم اندیشی جوانان استان بوشهر برگزار شد
نشست هم اندیشی جوانان استان بوشهر با حضور دکتر سالاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر : جلسه هم اندیشی جوانان استان بوشهر با دکتر سالاری در سالن کوثر استانداری بوشهر برگزار شد.
در این جلسه که با حضور  سرپرست معاونت سیاسی و مدیر کل های حوزه مدیریت استانداری وبرخی از مدیران ادارات کل برگزار شد جوانان  استان بوشهر به مشکلات خود پرداختند. پرسش وپاسخ های  بین دکتر و سالاری و جوانان رد و بدل شد

.
 دکتر سالاری در قسمتی از سخنان خود به تعامل سازمان فنی وحرفه ای با جوانان  استان گفت که با جلسات مکرری که با این مدیریت این سازمان داشته ایم تفاهم نامه ای ثبت گردیده که جوانان بعد از تکمیل دوره های مختلف  فنی در این سازمان  به ادارات ویا ارگانهای که نیازمند نیروی های فنی هستند معرفی گردند.
 سالاری افزود : از جوانان استان انتظار میرود که در شرکت های دانش بنیان حضور داشته باشند  استان ما با  حضور این  مقدار جوان که در رشته های مختلف  ودر عرصه های مختلف حضور پر رنگ دارند نباید استان ما فقط 8 شرکت دانش بنیان داشته باشد  واین  تعداد برای استان ما بسیار کم وضعیف می باشد.
وی افزود که مدیران دستگاها و ارگانهای دولتی وغیر دولتی  از جوانان ما بایست استفاده بهینه کنند واز افکار و فکر باز این جوانان تمامی سود آوری راببرند ومی بایست جوانان را مسئول  یک کا یا یک قسمت بگذارند