کد خبر : 17676       بازدید : 410 تاریخ : 1396/07/30   10


:

2 طرح ورزشی در شهرستان گناوه افتتاح و اجرایی شد(عکس)
در چهارمین روز از گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش 2 طرح ورزشی با اعتبار 46 میلیارد و 800 میلیون ریال با حضور مشاور وزیر و مدیرکل دفتر نظارت فنی و اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی اجرای و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛در چهارمین روز از گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش 2 طرح ورزشی با اعتبار 46 میلیارد و 800 میلیون ریال با حضور مشاور وزیر و مدیرکل دفتر نظارت فنی و اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی اجرای و افتتاح شد

مدیرکل ورزش وجوانان استان بوشهر شنبه شب در آیین آغاز عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره بانوان گناوه گفت: سالن ورزشی چندمنظوره بانوان شهر گناوه به مساحت هشت هزارمترمربع و زیربنای 2884 مترمربع با 45 میلیادریال اعتبار از محل اعتبارات مناطق نفت خیز  استانی اجرایی شده است.
احمد بهروزیان فر افزود: نماینده حوزه انتخابیه تلاش و پیگیری های مستمری برای توسعه ورزش شهرهای شمالی استان بوشهر انجام داده اند.
وی اضافه کرد: تا پایان سال خوابگاه ورزشکاران و عملیات چمن طبیعی استادیوم شماره 2 شهر گناوه به بهره برداری می رسد.
وی یادآورشد: طراح و ناظر این طرح اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر و پیمانکار آن شرکت پی ساز حیات داود از پیمانکاران بومی است.
زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی ورزشی روستای چهارروستایی بندرریگ نیز با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به بهره برداری رسید.
مدیرکل ورزش وجوانان استان بوشهر در آیین افتتاح این طرح گفت: نوع چمن مصنوعی روستای چهارروستایی از بهترین نمونه چمن های تولید داخل در ایران است که تقدیم ورزشکاران این منطقه می شود.
فرماندار گناوه گفت: خرسندیم که سالن ورزشی بانوان که از خواسته و نیازهای اولویت دار این قشر است به همت وزارت نفت، تلاش های نماینده حوزه انتخابیه و مساعدت دولت تدبیر و امید محقق و اجرایی شده است.
سیدعلی پاک نژاد افزود: کمیته برنامه ریزی این شهرستان اعتباری برای توسعه و افزایش گنجایش سالن ورزشی بانوان به ظرفیت 1500 نفر اختصاص داده است