کد خبر : 16044       بازدید : 509 تاریخ : 1396/05/19   21


:

مجموعه های ورزشی احداث شده در استان قابلیت برگزاری رویداد های بین المللی را دارند
احمد بهروزیان فرد در نشست با خبرنگاران بیان داشت: مجموعه های ورزشی احداث شده در استان قابلیت برگزاری رویداد های بین المللی را دارند

احمد بهروزیان فرد در  نشست با خبرنگاران بیان داشت: در 5 ماهه اخیر نزدیک به 41 ورزشکار از استان بوشهر در اردو های تیم ملی در رشته های مختلف حضور داشتندکه 31 ملی پوش ثابت تیم های  رشته های مختلف هستند که در تاریخ ورزش استان بی سابقه است.
وی اضافه کرد:17 نشان رنگارنگ در نیمه نخست سال 96 ورزشکاران استان در میادین جهانی و آسیای نصیب ورزش استان شده است که تعداد9 نشان جهانی و8 نشان آسیایی در رشته انفرادی و تیمی بوده است.
 بهروزیان فرد خاطر نشان کرد در مراسم برترین های فوتبال ایران استان بوشهر 5 نماینده در آقای گلی مسابقات توسط مهدی طارمی ، پدیده لیگ یک مهدی قایدی ، تیم پارس جنوبی برترین باشگاه لیگ یک و فوتبال ساحلی ملی پوشان دریانوردان پارس جنوبی برترین ها را نصیب استان بوشهر کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته پرداخت و اظهارداشت: اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بین المللی پرشین کاپ با بهترین شکل موجود با تایید فدراسیون جهانی با حضور 4 تیم به میزبانی استان بوشهر برگزارشد و قرار است دومین دوره این رقابت ها با حضور 6 تیم  حاضر در مسابقات بین المللی امارات اواخر مهرماه در بوشهر برگزار شود.
وی یاد آور شد استادیوم ساحلی بین المللی گردشگری بوشهر ظرفیت مناسبی برای رشته ساحلی از جمله والیبال و هندبال ساحلی است و در سفر اخیر رئیس فدراسیون هندبال به استان بوشهر مقررشد مسابقات آسیایی هندبال ساحلی در آینده نزدیک به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد.
بهروزیان فرد بیان داشت: تما می مجموعه ورزشی احداث شده در استان بوشهر بصورت کارشناسی شده احداث شده اند و قابلیت رویداهای بین الملی در رشته های مختلف را دارند.نظـــرات شمـــا