کد خبر : 14726       بازدید : 364 تاریخ : 1396/04/18   11


:

کاپیتان پارس‌جنوبی جم: پیشنهاد ۶۰۰ هزار دلاری العربی را نپذیرفتم
کاپیتان تیم پارس جنوبی جم گفت: پیشنهاد تیم العربی به مبلغ ۶۰۰ هزار دلار بعد از انعقاد قرارداد با پارس جنوبی‌جم نپذیرفتم چون تعهد داده بودم تمام فکرم برای تیم پارس‌جنوبی جم باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش بوشهر؛کاپیتان تیم پارس جنوبی جم گفت: پیشنهاد تیم العربی به مبلغ ۶۰۰ هزار دلار بعد از انعقاد قرارداد با پارس جنوبی‌جم نپذیرفتم چون تعهد داده بودم تمام فکرم برای تیم پارس‌جنوبی جم باشد.

 محمد طیبی ظهر  با بیان اینکه شرایط اردو در ارمنستان زیر‌نظر کادر فنی بسیار خوب است، اظهار داشت: تمرینات با انگیزه بالا در جریان است و کارهای بدنی و تاکتیکی با دقت انجام می‌شود.

وی با تاکید بر نتیجه گرفتن در مسابقات لیگ برتر گفت: تمام تلاش تیم پارس جنوبی‌جم این است که در لیگ برتر نتیجه بگیرد و شرمنده مردم استان بوشهر نشویم.

کاپیتان تیم پارس جنوبی جم، موقعیت این تیم بسیار بالا ارزیابی کرد و  افزود: با توجه به شناختی که از  مهدی تارتار و بازیکنان  تیم پارس جنوبی جم داشتم بااین تیم قرارداد منعقد شد که امید می‌رود این تیم به اهداف ترسیم شده دست یابد.

طیبی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی دارای بازیکنان جوان و با استعدادی است، تصریح کرد: تیم پارس جنوبی‌جم با داشتن جوانانی با استعداد و خوش‌فکر، آینده خوبی در پیش‌رو دارد.

وی با بیان اینکه این تیم دارای موقعیت ویژه‌ای برای رشد و توسعه ورزش استان بوشهر دارد افزود: حضور تیم پارس جنوبی‌جم در لیگ برتر و حمایت‌های سازمان منطقه پارس جنوبی می‌تواند زمینه‌ساز رشد ورزش  استان بوشهر باشد.

کاپیتان تیم پارس‌جنوبی جم با اشاره به حضور بازیکنان تیم پارس جنوبی در تیم ملی خاطرنشان کرد: کی‌روش به اسم باشگاه توجه نمی‌کند به توانایی فنی بازیکن دقت می‌کندو در این راستا من همه تلاش خود را بکار می‌گیرم تا بتوانم خودم را خوب نشان دهم  و به هدفم که حضور در جام جهانی است برسم.

طیبی افزود: مهمترین نکته حضور مهدی تارتار به عنوان  سرمربی من این است که هم صاحب سبک و هم کاربلد است که  می‌تواند به حضور من در تیم ملی کمک کند.

وی از نپذیرفتن پیشنهاد تیم العربی خبرداد و گفت: پیشنهاد تیم العربی به مبلغ 600 هزار دلار بعد از انعقاد قرارداد با پارس جنوبی را نپذیرفتم چون تعهد داده بودم تمام فکرم را برای تیم پارس جنوبی جم باشد. بازی در تیم پارس جنوبی‌جم شور و هیجان خاصی دارد و خود من هم علاقه زیادی دارم که به شهر جم بروم و این تماشگران پرشور را نزدیک ببینم.

 نظـــرات شمـــا